Update 20.1.2020

Styrelsen Hallitus

Ordförande
Puheenjohtaja
Johan Höysti
040-0912005
johan.hoysti@akilles.fi

Vice ordförande
Varapuheenjohtaja

Andreas Frejborg
050-4586712
andreas.frejborg@akilles.fi

Sekreterare
Sihteeri
Ron Liljendal
040-7385599
ron.liljendal@akilles.fi

Ekonomi
Rahastonhoitaja (ei hall. jäsen)
Gina Rask
040-4120576
gina.rask@gmail.com

Styrelsens medlemmar Hallituksen jäsenet

Johan Höysti (Lagledning / Joukkuejohto)
040-0912005
johan.hoysti@akilles.fi

Andreas Frejborg (Sponsorering/Sponsorointi)
050-4586712
andreas.frejborg@akilles.fi

Heidi Tyyskä (Kommunikation / Viestintä)
040-7755574
heidi.tyyska@gmail.com

Ann-Liz Träskelin (Stödansökningar / Tukihakemukset)
040-7219669
ann-liz.traskelin@akilles.fi

Hilding Mattsson (Herrarna / Miehet)
040-8334495
hilding.mattsson@akilles.fi

Jennifer Smeds (Damerna / Naiset)
040-5864472
jennifer.smeds@akilles.fi

Christian Lindblad (Tränings-ansvarig / Valmennus vastava)
040-5796412
christian.lindblad@akilles.fi

Ron Liljendal  (Verksamhetsledare / Toiminnanjohtaja)
040-7385599
ron.liljendal@akilles.fi

Andreas Frankenhaeuser (Evenemang / Tapahtumat)
040-5027326
anton.frankenhaeuser@gmail.com

Pia Rask (Ekonomi / Talous)
040-5026482
pia.rask@jadalux.fi

Reidar Österblom (Suppleant)
040-0572030
reidar.osterblom@paulig.com

Ric Liljendal (Suppleant)
040-5722045
ricliljendal@hotmail.com

Ansvar Vastuut

Verksamhetsledare
Toiminnanjohtaja
Ron Liljendal
040-7385599
ron.liljendal@akilles.fi

Juniorchef
Junioripäällikkö
Christian Lindblad
040-5796412
christian.lindblad@akilles.fi

Huvudtränare – Herrar
Päävalmentaja – Miehet
Marko Niemi
0400 848381
marko.niemi@unisport.com

Materialansvarig
Materiaalivastaava
Ron Liljendal
040-7385599
ron.liljendal@akilles.fi

Buffé – ansvarig
Puffé – vastaava
Pia Rask
040-5026482
pia.rask@jadalux.fi

Akilles hemsidor
Akilles kotisivut
Ron Liljendal
040-7385599
ron.liljendal@akilles.fi

Domaransvarig
Tuomarivastaava
N.N

Lagen / Joukkueet

Herrar/Miehet 
Marko Niemi
0400 848381
marko.niemi@unisport.com

C-pojkar/C-pojat 05
Lagledare/Joukkueenjohtaja
Anton Frankenhaeuser
040-5027326
anton.frankenhaeuser@gmail.com

D-pojkar/D-pojat 07
Tränare/Valmentaja
Ann-Liz Träskelin
0407219669
ann-liz.traskelin@helsinki.fi

D-pojkar/D-pojat 08
Tränare/Valmentaja
Christian Illman
0405273431
ccillman@gmail.com

E-Pojkar 09/E-pojat 09
Tränare/Valmentaja
Ric Liljendal
0405722045
ricliljendal@hotmail.com

Mini 11-12
Tränare/Valmentaja
Pia Rask
040-5026482
pia.rask@jadalux.fi

Bollskolan Pallokoulu (13-15)
Tränare/Valmentaja
Gina Rask
040-4120576
gina.rask@gmail.com

 

Damer/Naiset
Tränare/Valmentaja
Christian Lindblad
040 579 6412
christian.lindblad@akilles.fi

B-flickor/B-tytöt 03 (Akilles Akademi)
Tränare/Valmentaja
Christian Lindblad
040 579 6412
christian.lindblad@akilles.fi

Lagledare/Joukkueenjohtaja
Johan Höysti
0400-912005
johan.hoysti@schetelig.com

C-flickor/C-tytöt 05
Lagledare/Joukkueenjohtaja
Jon Brunberg
0405802116
brunbergjon@gmail.com

C-flickor/C-tytöt 06
Tränare/Valmentaja
Ron Liljendal
040-7385599
ron.liljendal@akilles.fi

D-flickor/D-tytöt 07
Tränare/Valmentaja
Ron Liljendal
040-7385599
ron.liljendal@akilles.fi

D-flickor/D-tytöt 08
Tränare/Valmentaja
Fredrik Karlsson
040-7718088
fredrik.karlsson@porvoo.fi

E-Flickor/E-Tytöt 09
Tränare/Valmentaja
Ric Liljendal
0405722045
ricliljendal@hotmail.com

F-Flickor/F-Tytöt 10
Tränare/Valmentaja
Nea Karmi

Mini 11-12
Tränare/Valmentaja
Pia Rask
040-5026482
pia.rask@jadalux.fi

Bollskolan Pallokoulu (13-15)
Tränare/Valmentaja
Gina Rask
040-4120576
gina.rask@gmail.com